Yasal bilgiler

Fikri mülkiyet hakki

Telif hakki ve/veya Çizim ve Modeller üzerindeki Haklar

Bu site, Power TK tarafından hazırlanmış olup 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun (“5846 sayılı Kanun”) 1b. maddesinin g bendi uyarınca eser statüsünde olup devamı maddelerince koruma altına alınmıştır.

Sitede yer alan fotoğraflar, metinler, sloganlar, çizimler, resimler ve bütün çalışmalar KelCOM'un veya 5846 sayılı kanununun 52. maddesi uyarınca Power TK'un kullanmalarina izin verdigi üçüncü sahislarin mülkiyetindedir.

Söz konusu sitenin ve kapsamindaki çalismalarin bir kağıt veya bilgisayar ortamında çogaltilmasi ancak her türlü reklam ve/veya pazarlama ve/veya bilgilendirme amaçlari olmadan tamamen kisisel bir kullanima yönelik olması halinde ve 5846 sayılı kanunun 15, 22 ve 38. maddelerinde yer alan düzenlemelere uygun olmalari kosuluyla izin verilmektedir.
Yukaridaki hükümlerin haricinde, sitenin bir kisminin veya tamaminin veya farkli çalismalarin bir kisminin veya tamaminin Power TK'un önceden izini alinmadan herhangi bir yolla veya herhangi bir kaynakla çogaltilmasi, tanitilmasi, kullanilmasi veya degistirilmesi kesinlikle yasaktır ve 5846 sayılı Kanununun 71. maddesi uyarınca bu kişiler hakkında açılan ceza davaları sonucu haklarında bir yıldan beş yıla kadar hapis veya adli ceza para cezasına hükmolunur. 6098 sayılı Türk Borçlar Kanunu’nun 49. maddesi hükümleri saklıdır.

Marka haklari

Sitede birçok markanin adi geçmektedir; bunlar genel olarak bas harfleri büyük yazilarak belirtilmislerdir. Bunlar Kelcom tarafindan gerek sahiplerinin izni alinarak gerekse Kelcom tarafindan sunulan ürün veya hizmetlerin basit bir bilgisi olarak kullanilmislardir.
Bu markalarin Kelcom'un veya sahiplerinin önceden izni olmaksizin çogaltilmasi, taklit edilmesi, kullanilmasi veya baska sekilde isimlendirilmesi, 556 sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname’nin 61.maddesi ve devamı hükümleri uyarınca çeşitli hapis ve para cezaları yaptırımlarının uygulanmasını doğurur.

Hizmetler hakkinda bilgiler

Bu ekranlar, Power TK hizmetlerinin genel bir sunumunu olusturmaktadir.

Power TK bu Internet sitesi üzerinde bulunan bilgileri, hiçbir yazili bildirim gerektirmeden, sitenin interaktifligi dikkate alindiginda Power TK veya çalisanlarina hiçbir sorumluluk yüklemeden istedigi an degistirme hakkini sakli tutmaktadir.

Kisisel veriler ve diger veriler

Bu siteyi kimliginizi açiklamadan veya sizinle ilgili hiçbir bilgi vermeden ziyaret edebilirsiniz.

Bize ileteceginiz bilgilerin gizli olmadiklari var sayilacaktir ve Power TK ve pazarlama agimizin üyeleri tarafindan serbestçe kullanilabilecek ve dagitilabilecektir.

Kisisel veriler

Seffaflik ve haklarinizin korunmasi kaygisiyla, Power TK site üzerinde yer alan formlari doldurarak ve göndererek bize ilettiginiz bilgilerin haricinde, kisisel olarak tanimlanmanizi saglayacak bilgileri paylasmayacaktir.
Sizinle ilgili olarak toplanan bilgiler, bilgi alma taleplerinize cevap vermek, istediginiz randevulari vermek,...vs. için gereklidir. Bu bilgiler, anket, analiz, ticari islemler ve pazarlama islemleri amaciyla sadece Power TK'a ve pazarlama agimizin üyelerine yöneliktir.
Toplanan bilgiler ile ilgili olarak kismi bile olsa Power TK veya pazarlama agimizin üyelerinin önceden ve yazili izni olmaksizin hiçbir ticari islem uygulanamayacaktir. Bu bilgiler gizlidir ve Power TK ve pazarlama agimizin üyeleri tarafindan saklanmaktadir.
Bizimle posta yoluyla irtibat kurarak sizinle ilgili verilere erisme ve bunlari düzeltme hakkiniz bulunmaktadir:

Power TK
Hüseyinli Köyü Beykoz Cad.No155-1 Çekmeköy – İSTANBUL

Çerezler

Sitemizi ziyaretiniz esnasinda bilgisayariniza hiçbir çerez yerlestirilmemektedir.

Referans baglantilari

Siteye yönelik bir referans baglantisinin yerlestirilmesi için Power TK'un önceden yazili izni gerekmektedir. Sitemize yönelik bir referans baglantisi yerlestirmek istiyorsaniz, baglanti tanimlamasi olmadan erisilebilir irtibat formumuz araciligiyla site Sorumlusu ile irtibat kurmaniz gerekmektedir

Power TK, siteden bir referans baglantisi yapilan sitelerin kullanilmasindan hiç bir sekilde sorumlu tutulamaz ve bu siteler üzerinde veya bu sitelerde kullanilabilecek içerik, ürünler, hizmetler, vs ile ilgili hiçbir sorumluluk üstlenmez.

Sorumluluk sinirlamasi

Kullanici siteyi sadece kendi sorumlulugunda kullanmaktadir. Hiçbir durumda, kullanicinin bu siteyi veya bu siteye bagli diger tüm siteleri kullanmasi veya erisimi sebebiyle olusacak dogrudan veya dolayli hasarlardan ve özellikle maddi zarar, veri veya program kaybi, finansal zararlardan Power TK sorumlu tutulamaz. Site içerigi herhangi türde hiçbir garanti olmaksizin sunulmaktadir.

Uygulanabilir hukuk

Isbu Genel Kosullar Türk iç hukukuna tabidir. Genel Kosullarin dili Türkçe dilidir. Anlasmazlik olmasi durumunda, İstanbul mahkemeleri yetkili olacaktir.

Siteye Türkçe konusan diger kullanicilarin da girmesine ragmen bu site ve içeriginin tamami Türkiye'de uygulanan kurallara uygun olarak hazirlanmistir. Ayrica Internet sitesinin Türkçe versiyonunda verilen bilgiler ile diger herhangi bir dilde verilen bilgiler arasinda uyumsuzluk olmasi durumunda, Internet sitesinin Türkçe versiyonunda verilen bilgiler geçerli olacaktir.

Genel kosullarin güncellenmesi

Power TK siteye erisimi ve Genel Kosullari her an degistirme ve güncelleme hakkini sakli tutmaktadir. Bu degisiklikler ve güncelleme, yürürlükteki Genel Kosullari kontrol etmek için kullanicinin bu bölüme düzenli olarak basvurmasi gerekmektedir.

DUYURULAR