Çok değerli Perkins Dostları ,

Ülkemizde tarımdan sanayiye , jeneratörden forklifte , marinden işmakinası sektöründeki bir çok büyük marka haklı olarak Türkiye de kullanıcının gönlünde taht kurmuş olan Perkins motorlarını kullanmaktadır. Tabi ki bu tercihin altında  Perkins in uzun yıllara dayanan tecrübesi , güvenilir oluşu , satış sonrasında yaşanan rahatlık ve kullanıcı dostu olması yatmaktadır.

Teknolojinin hızla değiştiği dünyamızda , Perkins yeni yatırımları ve de ARGE konusundaki bitmeyen çalışmaları ile yeni nesil motorlar üretmeye devam etmektedir.  Gelişen Türkiye ekonomisinin yeni yıldızları OEM ler de haklı olarak ve gururla yeni nesil Perkins motorları tercih etmekte ve böylelikle sadece Türkiye de değil ,  dış pazarlarda da rahatlıkla yarışabilir hale gelmektedir.

Perkins markasının yeni Türkiye Distribütörü POWER TK olarak , Perkins markasına hizmet vermenin sorumluluğunun fevkalade bilincindeyiz.  Bu nedenle , hızla sektörde deneyimli arkadaşlarımızdan  POWER TK TAKIMINI oluşturduk ve büyütmeye devam etmekteyiz. İstanbul daki merkez binamızda yedek parça deposu , servis atölyesi , gezici servis aracı , her kademede eğitim verecek eğitim salonu ve de yakında bünyemizde olacak motor test benchi ile sizlere kaliteli ve hızlı hizmet vermenin gururunu yaşamaya başladık.

Parça stoklarımızı hızla yükselterek , gelen siparişlerin çok yüksek oranda ilk yüklemede karşılamayı hedef edindik. Aynı şekilde pazarın ihtiyacı olan yeni motorları da stoklarımıza  getirmeye başladık.

Görevimizin sadece ticari yönünden ziyade hizmet yönüne önem vermekte ve size alternatif çözümler sunmaya çalışmaktayız.

Tüm bu çabalarımızın meyve vermesi için hiç kuşku yok ki siz değerli dostlarımızın varlığı ve bizlere vereceği destek , bizim başarılı olmamızda kaçınılmazdır.

Bunun için diyoruz ki ‘’ Müşterimize sözümüz söz ‘'

POWER TK

DUYURULAR