RENTAL TURKEY 2018

Retour à la liste des actualités

Rss
Transparent 1 2 3 4 5 Next
Actualité Power TK

18/04/2018

RENTAL TURKEY 2018

Power TK bu seneki konferansa Sponsor olarak katıldı.

rental-1 

Türkiye’de yeni büyüyen bir Pazar olan, kiralama sektörü üzerine gerçekleştirilen Rental Turkey 2018 konferansına Power TK sponsor firma olarak katıldı.

Konferansta kiralama sektöründe kullanılan ekipmanlar (inşaat ve iş makinaları, forklift, güç ekipmanları vb.) hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

Bu etkinlik aynı zamanda Türkiye’deki tedarik zinciri, üreticiler(OEM), kiralama şirketleri, son kullanıcı ve distribütörler hakkında geniş bir bakış açısı sunmuştur.

Gelecek yıllarda kiralama sektörü Avrupa’yı takip eden bir trend izleyerek büyüyecek ve gelişecektir. Burada özellikle kiralanan ekipmanların Satış sonrası Bakım, Servis ve zamanında parça tedariki çok önem arz edeceğinden Perkins motorlu araçların bir adım önde olması doğal olacaktır.

 

 rental-2

Power TK masası

Soldan: Mert ŞENÖZ, EP Satış Müh. – Levent UZ, GM – Can TEZCAN, Satış & Uygulama Müh.

 

Power TK adına ekibimiz gerekli girişim ve görüşmeleri yaparak Perkins kullanıcılarına Satış sonrası hizmet sözü ve güveni verdiler.

Çeşitli marka araç kullananlar Perkins motorlarının dayanıklılığı ve sağlamlığının özellikle altını çizerek motorlardan memnuniyetlerini belirttiler.

Konferansa sektörde uzman ve lider firmalardan yabancı konuşmacılar da katıldılar. Ortak kanı hızla büyüyen bu sektörün bilinçli bir şekilde ele alınması ve gerekli yatırımların yapılması yönünde. 

rental-3 

 rental-4

Haberler
Rss-powertk